Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 59980

> >
Город : Луцк
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Средний и малый бизнес
Резюме № 59980
Опубликовано: 07.12.2015 г.
Рубрика: Средний и малый бизнес

Економіст / фахівець / менеджер

Стартовый оклад: 3000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Луцк
Образование: высшее
Дата рождения: 21.01.1982 г. (37 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 10.2007 по настоящее время (11 лет 10 мес.)
В компании: ПАТ "ОТП Банк", Луцк
Должность: Бухгалтер-контролер відділення
Функциональные обязанности:
Контроль первинних документів і бухгалтерських проводок по всіх операціях відділення з точки зору правильності їх оформлення та відповідності діючим стандартам бухгалтерського обліку та чинному законодавству. Поточний контроль за станом бухгалтерського обліку, своєчасності та правильності відображення в балансі проведених операцій. Попередній контроль процесів відкриття і закриття рахунків та контрагентів. Перевірка та акцептування в банківських програмах бухгалтерських проводок, підтвердження платежів в національній та іноземній валютах, контроль валютних операцій юридичних та фізичних осіб. Здійснення контролю первинних документів та авторизація транзакцій депозитних операцій юридичних та фізичних осіб, підписання документів. Здійснення авторизації в операційній системі банку трансакцій, пов’язаних з відкриттям кредитної угоди, видачі траншів, погашенням кредиту та відсотків за кредитом, контроль за коректним нарахуванням відсотків, контроль відображення в обліку простроченої заборгованості, пені та штрафів по кредитах, контроль проведення реструктуризації простроченої кредитної заборгованості, підписання документів, перевірка формування кредитних справ клієнтів. Здійснення контролю за ідентифікацією клієнта, класифікація клієнтів за ступенем ризику, виявлення фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу. Перевірка касових документів, їх підписання та авторизація, відкриття та закриття грошового сховища. Остаточна контрольна перевірка сформованих документів дня банку. Контроль за веденням та своєчасним заповненням журналів згідно вимог Нацбанку.


C 08.2005 по 10.2007 (2 года 2 мес.)
В компании: АТ "УкрСиббанк", Луцк
Должность: Провідний фахівець з операційної діяльності середнього і малого бізнесу
Функциональные обязанности:
Ведення готівкових та безготівкових розрахунків по рахунках клієнтів СМБ. Обслуговування клієнтів по списанню з їх рахунків безготівкових грошових коштів, обслуговування по системі «КлієнтБанк». Здійснення проводок документів і вигрузки в СЕП НБУ. Здійснення валютних операцій по поточних рахунках юридичних осіб, формування валютних платіжних документів клієнта в системі SWIFT. Отримання та аналіз пакету документів, необхідного для відкриття поточних, депозитних, карткових рахунків. Формування юридичної справи клієнта. Відкриття, ведення поточних, депозитних, карткових і позичкових рахунків клієнтів та інших рахунків, пов’язаних з операціями клієнтів. Бухгалтерське відображення операцій в АБС і внутрішніх системах банку, зведення дня відділення, підготовка звітів по підсумку дня по проведених документах. Перевірка правильності оформлення операцій по рахунках, які підлягають додатковому контролю. Оформлення касових документів відповідно до вимог положень НБУ і внутрішніх положень банку. Консультація клієнтів СМБ по кредитних продуктах, первинна оцінка, здійснення проводок по видачі кредиту. Проведення фінансового моніторингу фінансових операцій.


Образование
Учебное заведение: СНУ ім.Лесі Українки
Дата окончания: 2005-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Windows, Word, Excel, Internet, Outlook, автоматизовні бухгалтерські системи.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков вакансии в банках работа в страховой компании пиреус банк работа в ощадбанке работа в socar начальник отделения киев архив вакансий работа в банке вакансии банков украины работа в страховании работа в финансах работа в wog работа альфа банк киев работа в приватбанке резюме финансиста работа в кредобанк работа банк вакансии вакансии сбербанк работа для страховщиков кредитный эксперт отп банк работа в укрсиббанке работа в comfy фінстафф вакансии райффайзен банк аваль otp bank работа в рошен вакансии банков работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк фінстаф работа в пзу украина работа в эпицентр работа в softserves работа для финансистов работа в банках киева работа в сбербанке работа в новой линии резюме руководителей работа банк страховой агент работа universal bank работа в киеве универсал банк работа pzu украина работа otp bank работа новая почта вакансии в финансах банковские вакансии работа для банкиров финстаф работа в райффайзен банк аваль работа в банке работа в сильпо начальник отделения работа в эльдорадо
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!