Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 64157

> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 64157
Опубликовано: 31.01.2019 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Керівник відділення / регіональний менеджер / куратор

Стартовый оклад: 17500 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 02.11.1991 г. (27 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 04.2018 по настоящее время (1 год 3 мес.)
В компании: СЕНС КРЕДИТ, Львов
Должность: Керівник підвідділу рекламно-кредитного відділу
Функциональные обязанности:
Виконання ключових показників ефективності з першого місяця роботи. Організація, координація роботи, а також підбір, навчання та оцінка ефективності діяльності підлеглих.Відкриття двох відокремлених підрозділів в м. Новояворівську і в м. Червонограді. В перспективі відкриття м. Стрий, м. Дрогобич.Під керівництвом 7 працівників.


C 10.2017 по 03.2018 (5 мес.)
В компании: Експрес Фінанс, Львов
Должность: Керівник Регіонального центру м. Львів Експрес Фінанс
Функциональные обязанности:
Виконання та значне перевиконання всіх планових показників з першого дня роботи. Під керівництвом 16 працівників. Завдання та обов'язки Безпосередньо встановлювати контакт з клієнтами по телефону з метою уточнення наданої клієнтом інформації для отримання кредиту. Перевіряти достовірність інформації, яка надійшла до бази даних Компанії від потенційного клієнта. Систематизувати та вводити до бази даних інформацію, яку працівники Регіонального центру зібрали під час своєї роботи. Здійснювати вторинний контроль за суворим дотриманням правил та процедур надання кредитів (розмови з клієнтами, випадкові телефонні дзвінки, активні заходи за необхідності). Стежити за збором повної та точної інформації про клієнтів, які зацікавились кредитним продуктом Компанії, шляхом: точного заповнення документів та введення до бази даних інформації про клієнта. Забезпечення надання клієнтом додаткових документів для отримання кредиту. Особистих розмов з клієнтом. Особистої перевірки достовірності наданих документів. Ставити співробітникам чіткі завдання, які відповідають цілям Регіонального центру. Координувати діяльність Регіонального центру, забезпечувати взаємозамінність співробітників. Аналізувати хід виконання поставлених завдань і вносити відповідні корективи.


C 07.2017 по 10.2017 (3 мес.)
В компании: IBox, Львов
Должность: Менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку
Функциональные обязанности:
Розвиток продажів на ввіреній території, в тому числі;Виконання ключових показників ефективності;Забезпечення продажів і просування послуги Компанії за допомогою розміщення точок продажів (відповідно до стандартів Компанії);Збір і аналіз клієнтського досвіду в точках продажів, розробка шляхів поліпшення;Забезпечення продажів за допомогою розширення асортименту послуг;Виконання регулярних планів продажів послуги Компанії клієнтам, розміщення нових точок продажів і ін. цілей, що регулярно встановлюються в якості індивідуальних ключових показників ефективності;Договірний супровід партнерів (в точках продажів);Побудова довгострокових відносин з партнерами (в точках продажів, з регіональними операторами послуг);Супровід договорів з партнерами на закріпленій території.Розширення асортименту послуг клієнтам IBox продуктів і послуг за допомогою співпраці з B2B партнерамиУправління процесом пошуку, залучення B2B партнерів, чиї продукти і послуги представлені клієнтам IBox на терміналах швидкої оплати і на webвітриніСупровід договірних відносин і консультування існуючих партнерів за продуктами та послугами компанії IBoxДосягнення встановлених цілей в напрямку «Продажі» і виконання KPIs


C 04.2016 по 12.2016 (8 мес.)
В компании: ПАТ Банк «ТРАСТ», Львов
Должность: Старший менеджер з координації роботи точок експрес кредитування
Функциональные обязанности:
Забезпечення виконання плану продажів продуктів Банку згідно затвердженого індивідуального та загального плану продажів ТЕК; Організація залучення клієнтів на ТЕК Регіональної Дирекції; Адміністративне керівництво та забезпечення господарської діяльності ТЕК Регіональної Дирекції; Організація продажу банківських продуктів та надання банківських послуг, забезпечення якісного обслуговування клієнтів ТЕК Регіональної Дирекції; Забезпечення виконання бізнеспланів ТЕК Регіональної Дирекції, персональна відповідальність за виконання планів та завдань, покладених керівником Регіональної Дирекції; Організація формування та надання необхідної звітності в ГО; Забезпечення захисту товарно – матеріальних цінностей Банку, укомплектованих ТЕК; Організація безперебійної роботи підпорядкованих ТЕК Регіональної Дирекції; Організація, координація роботи, а також підбір, навчання та оцінка ефективності діяльності підлеглих; Організація процесу залучення клієнтів, агентів серед населення регіону до співпраці з метою споживчого та готівкового кредитування та залучення депозитів; Проведення презентацій продуктів Банку для клієнтів та інших агентів (контрагентів); Організація виконання планових показників, доведених керівництвом Регіональної Дирекції; Забезпечення порядку в приміщенні ТЕК; Забезпечення взаємодії ТЕК Регіональної Дирекції із іншими підрозділами Банку; Контроль щоденної роботи співробітників ТЕК Регіональної Дирекції за дотриманням чинного законодавства України, нормативноправових актів Національного Банку України, Статуту Банку, нормативнотехнологічної та організаційнорозпорядчої документації Банку. Оптимізація витрат на підтримку діяльності ТЕК Регіональної Дирекції.


C 09.2015 по 04.2016 (7 мес.)
В компании: ПАТ Банк «ТРАСТ», Львов
Должность: Менеджер з продажу банківських продуктів
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів; Продаж банківських продуктів та надання банківських послуг, забезпечення якісного обслуговування клієнтів; Виявлення потреб клієнтів Банку фізичних осіб та надання їм консультацій, відкриття й обслуговування кредитних, депозитних та інших договорів. Організація перехресних продажів Crossselling. Аналіз фінансового стану позичальника; Супроводження підписання банківських договорів та додаткових документів, що передбачені угодою, згідно вимог та процедур Банку; Відкриття рахунків та виконання операцій за поточними рахунками клієнтів Банку; Обслуговування клієнтів, що здійснюють операції без відкриття рахунків; Забезпечення виконання плану продаж. Дотримання стандартів якості обслуговування; Адміністрування персональних груп Банку в соціальних мережах та сайту.


Образование
Учебное заведение: Інститут цивільного захисту (ЛДУ БЖД)
Дата окончания: 2013-05-01
Факультет: Транспортні технології
Специальность: Інспектор з експлуатаційних, виробничо-технологічних та організаційних питань

Учебное заведение: ІППТ НУ Львівська політехніка
Дата окончания: 2013-06-01
Факультет: Фінанси і кредит
Специальность: Спеціаліст з фінансів і кредиту, викладач економіки

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Операційні системи: Windows. Додатки: Microsoft Office, Word, Excel.

Дополнительная информация
Сведения: Шкідливих звичок немає. Життєрадісний, креативний, стресостійкий, швидко навчаюсь, відповідальний, виконавчий, комунікабельний, гарне почуття гумору, вмію працювати в команді, орієнтація на результат, висока вимогливість до якості виконуваної роботи, бажаю працювати і вдосконалювати свої професійні якості, оптиміст. Ціль в професійному житті - очолити ТОР менеджмент фінансової структури. Права водія: Категорія В. Автомобіль Skoda 2011 року випуску.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Спорт, відпочинок на природі, ринок Форекс, hardware, software, оверклокінг, мобільні технології.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в райффайзен банк аваль otp bank работа в финансах страховой агент работа для страховщиков работа в страховой компании вакансии банков отп банк работа в сильпо работа в рошен вакансии в банках работа в эльдорадо работа universal bank работа в страховании фінстаф работа в приватбанке кредитный эксперт начальник отделения киев вакансии сбербанк вакансии райффайзен банк аваль работа для банкиров архив вакансий работа в кредобанк пиреус банк банковские вакансии работа в ощадбанке pzu украина работа в укрсиббанке работа в сбербанке работа в таскомбанк работа банк работа банк вакансии работа в пзу украина работа otp bank работа в comfy резюме руководителей финстаф работа в банке работа новая почта работа в укрэксимбанке вакансии банков работа в wog вакансии в финансах работа в банках киева универсал банк работа работа в softserves работа в банке начальник отделения работа в эпицентр резюме финансиста вакансии банков украины работа для финансистов работа в новой линии работа в socar работа альфа банк киев работа в киеве фінстафф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!