Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 64157

> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 64157
Опубликовано: 19.11.2017 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Регіональний / старший менеджер / куратор / керівник / заступник начальника

Стартовый оклад: 11000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 02.11.1991 г. (26 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2017 по настоящее время (1 год 2 мес.)
В компании: IBox, Львов
Должность: Менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку
Функциональные обязанности:
Розвиток продажів на ввіреній території, в тому числі;Виконання ключових показників ефективності;Забезпечення продажів і просування послуги Компанії за допомогою розміщення точок продажів (відповідно до стандартів Компанії);Збір і аналіз клієнтського досвіду в точках продажів, розробка шляхів поліпшення;Забезпечення продажів за допомогою розширення асортименту послуг;Виконання регулярних планів продажів послуги Компанії клієнтам, розміщення нових точок продажів і ін. цілей, що регулярно встановлюються в якості індивідуальних ключових показників ефективності;Договірний супровід партнерів (в точках продажів);Побудова довгострокових відносин з партнерами (в точках продажів, з регіональними операторами послуг);Супровід договорів з партнерами на закріпленій території.Розширення асортименту послуг клієнтам IBox продуктів і послуг за допомогою співпраці з B2B партнерамиУправління процесом пошуку, залучення B2B партнерів, чиї продукти і послуги представлені клієнтам IBox на терміналах швидкої оплати і на webвітриніСупровід договірних відносин і консультування існуючих партнерів за продуктами та послугами компанії IBoxДосягнення встановлених цілей в напрямку «Продажі» і виконання KPIs


C 04.2016 по 12.2016 (8 мес.)
В компании: ПАТ Банк «ТРАСТ», Львов
Должность: Старший менеджер з координації роботи точок експрес кредитування
Функциональные обязанности:
Забезпечення виконання плану продажів продуктів Банку згідно затвердженого індивідуального та загального плану продажів ТЕК; Організація залучення клієнтів на ТЕК Регіональної Дирекції; Адміністративне керівництво та забезпечення господарської діяльності ТЕК Регіональної Дирекції; Організація продажу банківських продуктів та надання банківських послуг, забезпечення якісного обслуговування клієнтів ТЕК Регіональної Дирекції; Забезпечення виконання бізнеспланів ТЕК Регіональної Дирекції, персональна відповідальність за виконання планів та завдань, покладених керівником Регіональної Дирекції; Організація формування та надання необхідної звітності в ГО; Забезпечення захисту товарно – матеріальних цінностей Банку, укомплектованих ТЕК; Організація безперебійної роботи підпорядкованих ТЕК Регіональної Дирекції; Організація, координація роботи, а також підбір, навчання та оцінка ефективності діяльності підлеглих; Організація процесу залучення клієнтів, агентів серед населення регіону до співпраці з метою споживчого та готівкового кредитування та залучення депозитів; Проведення презентацій продуктів Банку для клієнтів та інших агентів (контрагентів); Організація виконання планових показників, доведених керівництвом Регіональної Дирекції; Забезпечення порядку в приміщенні ТЕК; Забезпечення взаємодії ТЕК Регіональної Дирекції із іншими підрозділами Банку; Контроль щоденної роботи співробітників ТЕК Регіональної Дирекції за дотриманням чинного законодавства України, нормативноправових актів Національного Банку України, Статуту Банку, нормативнотехнологічної та організаційнорозпорядчої документації Банку. Оптимізація витрат на підтримку діяльності ТЕК Регіональної Дирекції.


C 09.2015 по 04.2016 (7 мес.)
В компании: ПАТ Банк «ТРАСТ», Львов
Должность: Менеджер з продажу банківських продуктів
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів; Продаж банківських продуктів та надання банківських послуг, забезпечення якісного обслуговування клієнтів; Виявлення потреб клієнтів Банку фізичних осіб та надання їм консультацій, відкриття й обслуговування кредитних, депозитних та інших договорів. Організація перехресних продажів Crossselling. Аналіз фінансового стану позичальника; Супроводження підписання банківських договорів та додаткових документів, що передбачені угодою, згідно вимог та процедур Банку; Відкриття рахунків та виконання операцій за поточними рахунками клієнтів Банку; Обслуговування клієнтів, що здійснюють операції без відкриття рахунків; Забезпечення виконання плану продаж. Дотримання стандартів якості обслуговування; Адміністрування персональних груп Банку в соціальних мережах та сайту.


C 06.2015 по 09.2015 (3 мес.)
В компании: АТ «Ощадбанк», Львов
Должность: Економіст 1-ї категорії відділу кредитування ТВБВ № 10013/0289
Функциональные обязанности:
Перевірка достовірності документів (Міжнародному бюро кредитних історій (МБКІ), Першому всеукраїнському бюро кредитних історій (ПВБКІ), Бюро втрачених паспортів). Збір та обробка документів, необхідних для формування кредитної справи. Аналіз фінансового стану позичальника. Підготовка висновку про можливість кредитування, а також зміни умов кредитування. Підготовка і укладення договорів за кредитними операціями. Проведення презентацій банківських продуктів.


C 07.2014 по 06.2015 (11 мес.)
В компании: ПАТ «Forward Bank» (ЗАО «Банк Русский Стандарт»), Львов
Должность: Фахівець по залученню клієнтів Західної регіональної дирекції Управління регіонального розвитку
Функциональные обязанности:
Залучення та консультації клієнтів. Перевірка достовірності документів. Аналіз фінансового стану позичальника. Прийняття рішення по видачі кредиту, кредитної карти. Оформлення кредитних продуктів. Моніторинг проблемних кредитів. Організація перехресних продажів Crossselling. Проведення презентацій банківських продуктів на підприємствах. Забезпечення виконання плану продаж.


C 11.2013 по 02.2014 (3 мес.)
В компании: ДП «Сучаcні фінансові рішення», Львов
Должность: Фахівець відділу з надання посередницьких послуг
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів на обслуговування, зокрема: пропонувати банківські продукти та надавати про них інформацію. Консультація клієнтів по всіх банківських продуктах. Збір та обробка документів, необхідних для формування кредитної справи. Моніторинг та контроль поточних кредитів. Забезпечення виконання плану продаж.


C 09.2013 по 11.2013 (2 мес.)
В компании: АТ «Імексбанк», Львов
Должность: Кредитний експерт відділення № 372
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів на обслуговування. Забезпечення всіх видів кредитування для відділення (кредит готівкою, кредитні картки, автокредитування). Консультація клієнтів по всіх банківських продуктах та проведення співбесід з потенційними позичальниками. Збір та обробка документів, необхідних для формування кредитної справи. Моніторинг та контроль поточних кредитів. Проведення презентацій банківських продуктів. Забезпечення виконання плану продаж.


Образование
Учебное заведение: Інститут цивільного захисту (ЛДУ БЖД)
Дата окончания: 2013-05-01
Факультет: Транспортні технології
Специальность: Інспектор з експлуатаційних, виробничо-технологічних та організаційних питань

Учебное заведение: ІППТ НУ Львівська політехніка
Дата окончания: 2013-06-01
Факультет: Фінанси і кредит
Специальность: Спеціаліст з фінансів і кредиту, викладач економіки

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Операційні системи: Windows Vista, XP, 7, 8. Додатки: Microsoft Office, Word, Excel (формули, зведені таблиці і т.д.), Outlook, Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Maxthon, Google Chrome, PDF Editor, Adobe Reader 10.0.

Дополнительная информация
Сведения: Шкідливих звичок немає. Життєрадісний, креативний, стресостійкий, швидко навчаюсь, відповідальний, виконавчий, комунікабельний, гарне почуття гумору, вмію працювати в команді, орієнтація на результат, висока вимогливість до якості виконуваної роботи, бажаю працювати і вдосконалювати свої професійні якості, оптиміст. Ціль в професійному житті - очолити ТОР менеджмент фінансової структури. Права водія: Категорія В. Автомобіль Skoda 2011 року випуску.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Спорт, відпочинок на природі, ринок Форекс, hardware, software, оверклокінг, мобільні технології, створення сайтів.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии в банках работа в эпицентр резюме руководителей фінстафф работа в кредобанк банковские вакансии работа universal bank работа альфа банк киев работа otp bank работа в укрсиббанке работа в wog работа в приватбанке работа в рошен архив вакансий пиреус банк отп банк работа в банке кредитный эксперт otp bank работа в ощадбанке работа в comfy начальник отделения киев работа в страховой компании фінстаф начальник отделения работа новая почта работа в финансах вакансии в финансах работа в сбербанке pzu украина работа для банкиров работа в банках киева финстаф райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке работа в socar работа банк вакансии работа в киеве вакансии банков украины вакансии банков резюме финансиста работа банк вакансии сбербанк универсал банк работа работа в новой линии работа в таскомбанк работа для страховщиков работа в страховании работа для финансистов работа в эльдорадо работа в softserves страховой агент работа в пзу украина работа в банке работа в сильпо вакансии банков
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!