Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 68521

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Взыскание задолженности
Резюме № 68521
Опубликовано: 13.06.2019 г.
Рубрика: Взыскание задолженности

Специалист по работе с кредитной задолженностью

Стартовый оклад: 20000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 19.03.1983 г. (36 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2018 по настоящее время (1 год 3 мес.)
В компании: Група компаній «АІС» , Киев
Должность: Менеджер по реєстрації автомобілів
Функциональные обязанности:
Підготовка повного пакету документів необхідних для реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, представництво інтересів компанії в сервісних цетрах МВС та інших органах. організація доставки транспортних засобів в сервісні центри МВС.укладання договорів купівліпродажу автомобілів.Оформлення довіреностей у нотаріуса та представництво інтересів клієнтів.доставка автобобілів для проведення експертних дослідженнь транспортних засобів і супровідних документів та отримання експертних висновківзвірка номерних агрегатів автотранспорту, ведення обліку проведених операцій.


C 12.2017 по 03.2018 (3 мес.)
В компании: ФОП, Киев
Должность: Менеджер з кредитування
Функциональные обязанности:
Консультація клієнтіваналіз документів;оцінка платоспроможності позичальника, аналіз його фінансового стану;підбір оптимальної кредитної програми;детальний розрахунок всіх витрат за кредитом;роз'яснення щодо прихованих процентів і комісій в банках;рекомендації щодо підвищення статусу позичальника;роз'яснення особливостей оформлення заяви в банк;формування повного пакету документів для розгляду в банку;попереднє узгодження можливості кредитування клієнта;подача заяви в банк;просування заяви по всім етапам в банку;зменшення строку розгляду заяви;зниження ризику відмови на отримання кредиту.


C 01.2016 по 11.2017 (1 год 10 мес.)
В компании: ТОВ «Євробудкомплекс» , Киев
Должность: Менеджер по продажам
Функциональные обязанности:
відповіді на дзвінки потенційних клієнтів; первинна консультація; ознайомлення клієнтів з продуктом компанії продаж продукту компанії; попередній прорахунок вартості будівництва. складання комерційних пропозицій; пошук та взаємодія з підрядними організаціями; допомога клієнтам у виборі будівельних матеріалів; заключення договорів організація процесів будівництва ведення клієнтів до повного виконання зобов'язань за договором ведення сторінки в Фейсбук налаштування та ведення реклами в Яндекс, Google та ін.


C 02.2010 по 03.2014 (4 года 1 мес.)
В компании: АКБ , Киев
Должность: Провідний спеціаліст управління проблемних активів банку
Функциональные обязанности:
консультація клієнтів банку; формування ефективності групи (координація і контроль роботи відведених співробітників); контроль і організація виявлення та вилучення майна; контроль та організація збереження вилученого майна; організація способів реалізації майна та пошук покупців; оформлення угоди купівліпродажу майна; ведення документації; аналіз проведеної роботи та звітність; участь у прийняті планів заходів щодо погашення простроченої заборгованості та реалізації майна; участь у засіданнях робочої групи з підготовки та проведення заходів спрямованих на погашення заборгованості. виконання планових показників.


C 07.2008 по 03.2009 (8 мес.)
В компании: Банки, Киев
Должность: Кредитний брокер
Функциональные обязанности:
Пошук, залучення клієнтів на обслуговування в банк.Консультації клієнтів відносно можливості, умов і порядку здобуття, ними кредитів в банку. Оформлення анкетзаявок для отримання кредитуВідносно авто кредитування також: пошук бажаного клієнтом авто, страхування КАСКО, ЦВ, допомога при оформленні в МРЕО.


C 11.2005 по 07.2008 (2 года 8 мес.)
В компании: ТОВ "Концепт авто", Киев
Должность: Менеджер з продажу автомобілів
Функциональные обязанности:
Продаж автомобілівКваліфікована консультація при виборі автомобіляУстановка додаткового устаткування на автомобілі.Тюнинг екстер'єру автомобіля (вітровіки, мухобійки, захисту фар, спойлера, дуги передні і задні, накладки фар, пороги, диски).Укладення договорів з контрагентами (фірмами, що займаються додатковим устаткуванням)Продаж автомобілів в кредитСтрахування КАСКО, ГООформленні в МРЕО


C 11.2003 по 09.2005 (1 год 10 мес.)
В компании: ВДВС Соломянського РУЮ м. Києва , Киев
Должность: Державний виконавець
Функциональные обязанности:
Опис і арешт майна на Київській регіональній митниці, суді, податковій міліції, фізичних осіб, та ін. Взаємодія із спеціалізованими торгуючими організаціями, Київською регіональною митницею, судом, податковою інспекцією і міліцією. Призначення експерта для оцінки майна, контроль над виводами експерта. Оформлення заявок про передачу майна для реалізації, ведення переговорів і укладення договорів із спеціалізованими торгуючими організаціями. Контроль за завантаженням, транспортуванням, вивантаженням, документообігом і вступом платежів від організацій. Управління і контроль за процесом реалізації майна торгуючими організаціями і ін.


Образование
Учебное заведение: Київський кооперативний економічно-правовий коледж
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Правознавство
Специальность: Юрист

Учебное заведение: Київський національний університет внутрішніх справ України
Дата окончания: 2006-04-01
Факультет: Правознавство
Специальность: Юрист

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: пользователь

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в эпицентр работа в таскомбанк работа альфа банк киев вакансии банков вакансии райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке работа в wog работа в comfy отп банк работа в сбербанке архив вакансий банковские вакансии работа в банках киева вакансии в финансах pzu украина работа в пзу украина кредитный эксперт работа в softserves вакансии в банках вакансии банков украины работа в страховой компании работа в эльдорадо фінстафф работа в райффайзен банк аваль работа в приватбанке вакансии сбербанк начальник отделения работа в сильпо работа для финансистов работа банк работа новая почта работа для банкиров работа в новой линии работа в socar работа для страховщиков работа в киеве работа в банке работа банк вакансии работа в страховании работа в рошен финстаф работа в укрсиббанке пиреус банк универсал банк работа вакансии банков otp bank работа universal bank начальник отделения киев фінстаф резюме финансиста работа в финансах работа в ощадбанке работа в банке резюме руководителей работа otp bank работа в кредобанк страховой агент
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!