Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 70510

> >
Город : Умань
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Казначейство
Резюме № 70510
Опубликовано: 02.10.2019 г.
Рубрика: Казначейство

Керівник / помічник керівника / спеціаліст

Стартовый оклад: 7000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Умань
Образование: высшее
Дата рождения: 31.01.1995 г. (25 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 05.2018 по 03.2019 (10 мес.)
В компании: АТ КБ ПриватБанк, Умань
Должность: Директор відділення
Функциональные обязанности:
Переведене на посаду Директора відділення. Обов`язки ні чим не змінились. Моє відлілення було на групі Б. Це обслуговування юридичних осіб. Я добре орієнтуюсь на потребах всіх сегментів клієнтів банку. Начинаючи від студента, пенсіонера до приватного підприємця і деректора сільськогосподарської компанії. Для мене це є вже великим досягненням, так як я знаю і розумію всі тонкості кожного продукту і вмію знайти підхід до кожного клієнта. І всі досягнення будьякої організації починаються з самого персоналу. З причиною переїзду в інше місто, я змушена була розрахуватись. На даний час я стою в ЦЗ. І підбираю цікаві пропозиції де зможу підняти будь яку організацію з нуля! Маю Рекомендаційний лис.


C 03.2018 по 05.2018 (2 мес.)
В компании: АТ КБ ПриватБанк, Умань
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
Через малий стаж я займала помаду Заступника начальника і навчившись ща короткий термін всього. Мене офіційно перевели на Начальника відділення. Обов`язки ті ж самі що і в Замісника я виконувала. Зустрічі, наради, переговори з клієнтами малого та середнього бізнесу. А між вільним часом допомагала своїм СоК обслуговувати фізичних клієнтів. Своїм досягненням вважаю те, що я пройшла з ноля всі посади банку і вивчила всі продукти банку. Я є універсальним керівником відділення. Вмію не тільки проводити зустрічі з клієнтами малого і середнього бізнесу, но і допомагати і навчати клієнтів на ТСО, проводити платежі. А також знаю програму Касову. За моєю спиною багатий багаж знань у Банківській сфері. І цього ж я навчала своїх підлеглих.


C 09.2017 по 03.2018 (6 мес.)
В компании: АТ КБ ПриватБанк, Умань
Должность: Заступник начальника відділення
Функциональные обязанности:
За хорошу роботу переведена на інше відділення на посаду Заступника начальника Уманського відлілення #1 Виконувала всі обов`язки Начальника по обслуговування клієнтів як фізичних осіб так і юридичних. У своєму підпорядкуванні мала 3 співробітника : 1 касир відділення, 2 Сока. Проводила зустрічі з клієнтами малого та середнього Бізнесу на презентацію та продаж кредитних продуктів, Лізингів, Депозитів корпоративних


C 06.2016 по 09.2017 (1 год 3 мес.)
В компании: АТ КБ ПриватБанк, Умань
Должность: Клієнт-менеджер
Функциональные обязанности:
Мої обов`язки охоплювали великий сектор обслуговування клієнтів відділення банку. А саме : зустріч клієнта, спілкування та аналізування потребу клієнта. Допомагала клієнтам на ТСО. Навчала клієнта мобільному додатку Приват2 Та пройшла навчання і отримала сертифікат по Касі. І під час форсмажорних ситуаціях, замінювала касира на касі. Вирішувала завжди всі непорозуміння між клієнтами та іншими співробітниками.


C 05.2016 по 06.2016 (1 мес.)
В компании: АТ КБ ПриватБанк, Умань
Должность: Менеджер
Функциональные обязанности:
Під час проходження практики після університету мене запросили на стужування у відділення банку м.Умань. Була прийнята на посаду Менеджер. Обов’язками були : Консультування та обслуговування клієнтів. А саме відкриття карт ЗП, кредитних. Відкриття депозитів,страховок. За короткий час я зуміла вивчити весь процес і обслуговувала клієнтів на достойному рівні і не гірше колег, які вже працювали більше 56років. За старанну роботу була переведена на посаду Клієнтменеджер.


Образование
Учебное заведение: Київський інститут Бізнесу та технологій
Дата окончания: 2016-01-01
Факультет: Менеджмент ЗЕД
Специальность: Менеджер(управитель)

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Управління персоналом
Компания: АТ КБ ПриватБанк
Город: Черкаси Период: Місяць Дата: 01.03.2019

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Иврит: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Я є активним користувачем комп’ютера та в більшості всіх ІТ-технологій. Добре розуміюсь в Appel.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Якщо брати досягнння в житті, то незважаючи на свою кар’єру, яку я сама зробила без будь-якої допомоги, я залишилась ЛЮДИНОЮ! Для себе я вивчила кримінальну психологію та психіатрію. В минулому були плани працювати в правоохоронних органах. Знання людської природи в плані психології дало змогу завжди розуміти людину.В досягненнях кар’єри, то я починала з практики під час навчання в Інституті і дойшла до Директора відділення. Коли любиш, те чим займаєшся, то до йдеш з успіхом до вершин. Цьому вчила в своїх підлеглих. « Бывших Банкиров не бывает»
Сведения: На даний час стою в Христинівській районній філії Черкаського ЦЗ
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Для себе у вільний час вивчаю досі кримінальну психологію, психологію. Досі цікавлюсь банківськими продуктами та новинками. Дресерую англійського кокер-спаніеля. Подорожую Європою та Україною. Обожнюю подорожі. Цим я розширюю свій кругозір.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
кредитный эксперт онлайн кредит на банковскую карту работа в softserves онлайн кредит в херсоне работа в райффайзен банк аваль работа в финансах начальник отделения вакансии в банках работа в банках киева работа в wog фінстафф работа в кредобанк финстаф начальник отделения киев банковские вакансии вакансии банков украины альфа банк в черкассах вакансии в финансах работа в пзу украина вакансии банков работа в страховой компании работа для банкиров работа новая почта резюме финансиста фінстаф работа в приватбанке работа банк вакансии работа в socar работа альфа банк киев работа в новой линии работа банк работа в киеве работа в сбербанке работа в банке работа в эльдорадо резюме руководителей работа в укрэксимбанке работа в страховании работа в таскомбанк вакансии сбербанк универсал банк работа пиреус банк pzu украина страховой агент работа otp bank работа universal bank работа в укрсиббанке работа в рошен работа в ощадбанке архив вакансий работа в сильпо отп банк otp bank работа для страховщиков вакансии банков работа в банке работа в comfy работа для финансистов работа в эпицентр
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!