Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 72400
> >
Город : Харків
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Операційний супровід
Резюме № 72400
Опубліковано: 15.09.2023 р.
Рубрика: Операційний супровід

Головний економіст

Стартова зарплата: 16000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Харків
Освіта: вища
Дата народження: 09.09.1964 г. (59 років )
Стать: Жіноча
Сімейний стан: Не перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 10.2017 по 06.2022 (4 роки 8 міс.)
В компанії: АТ "АЛЬФА- БАНК", Киев
Посада: Головний економіст
Функціональні обов'язки:
Супровод та оформлення операцій виконавчого провадження та держ. реєстрів юридичних лиц. (Накладанння та зняття арештів по рахунках юридичних осіб, РБТ, виїмки).(2020-2022гг.) Супровод валютних операцій клієнтів юридичних осіб. Продаж, купівля, конвіртація валюти всього спектру продуктів Банку. Відкриття / закриття поточних, депозитних та карткових рахунків Банку. Здійснення операції з відправки/виплати міжнародних грошових переказів, SWIFT. Проведення ідентифікації клієнтів. Згідно посадової інструкції спеціаліста Здійснення операції з відправки/виплати міжнародних грошових переказів, SWIFT. Проведення ідентифікації клієнтів. Згідно посадової інструкції спеціаліста (2017-2020р.)


C 01.2016 по 08.2017 (1 рік 7 міс.)
В компанії: ТОВ "Мікрокредитний центр БМ", Харків
Посада: Керівник Регіонального центру у м. Харків
Функціональні обов'язки:
Пошук клієнтів для кредитування фізичних осіб. Складання планів роботи управління. Проведення фінансового аналізу. Аналіз кредитних та інвестиційних проектів. Формування кредитної заявки та її захист на кредитному комітеті. Підготовка та оформлення всіх небхідних документів для проведення кредитної операції (кредитних договорів, договорів забезпечення, страхування, внесення записів до реєстрів обтяжень). Супроводження кредитних справ, в т.ч. внесення в ОДБ, розрахунок резервів, контроль нарахування та сплати заборгованості. Робота з простроченою заборгованістю. Участь у розробці нових кредитних продуктів.


C 03.1993 по 12.2014 (21 год 9 міс.)
В компанії: ПАТ "РЕАЛ БАНК", Харків
Посада: Начальник відділу міжнародних розрахунків
Функціональні обов'язки:
Організація роботи підрозділу, а також організація та контроль бізнеспроцесів пов’язаних з проведенням валютних операцій в іноземній та національній валюті та встановлення кореспондентських відносин. Організація роботи з нерезидентами. Автоматизація валютних операцій компаній нерезидентів. Здійснення комплексного контролю за власними валютними операціями Банку та операціями клієнтів. Забезпечення контролю за переказами в іноземній валюті юридичних та фізичних осіб. Проведення зустрічей з представниками банків потенційними кореспондентами банку. Ефективна взаємодія з іншими структурними підрозділами Банку з питань міжнародніх розрахунків нагляду, надання консультацій, роз´яснень працівникам Банку щодо здійснення валютних операцій. Участь у розробці та удосконаленні процесів, методик проведення та контролю операцій в іноземній та національній валюті. Контроль наявності підстав і забезпечення своєчасності виконання безготівкових операцій клієнтів в іноземній та національній валюті. Здійснення заходів (перевірка та аналіз документів), передбачених законодавством України, а також внутрішніми документами Банку, що регулюють відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Перевірка документів, аналіз та контроль за фінансовими операціями та їх учасниками, на предмет підтвердження/непідтвердження суті та мети операцій та спростування ознак ризиковості/сумнівності пов'язаними з купівлею іноземної валюти та / або переказу іноземної та національної валюти. Оцінка, аналіз, обробка та накопичення відповідної інформації.


Освіта
Навчальний заклад: ХГУ ім. А.М. Горького (ХНУ ім. В.Н. Каразіна)
Дата закінчення: 1988-06-01
Факультет: Економічний
Спеціальність: Фінанси та кредит

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Технічна
Німецька: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
тернополь киев александрия каменское северодонецк прилуки одесса бахмут борисполь рейтинг кредитов касир кредит онлайн на карту без отказа срочно житомир смела миргород луцк краматорск славянск яготин кассир ужгород сумы нові мфо україна аналитик харьков нові мфо мариуполь львов умань николаев операционист черновцы мукачево запорожье энергодар днепр полтава мфо україна кредит під 0 кредит без довідки про доходи чернигов юрисконсульт белая церковь бердянск изюм бухгалтер хмельницкий маловідомі мфо україни бердичев никополь кременчуг кредит онлайн на карту херсон всі мфо ровно каменец-подольский винница кривой рог невідомі мфо україни измаил бровары ивано-франковск шостка юрист павлоград кредит без справки о доходах мелитополь экономист деньги в долг кропивницкий гроші в борг терміново черкассы все мфо
 
 
Посилання
база мфо украины банковские вакансии отзывы спортбанк рейтинг кредитов онлайн работа в страховании невідомі мфо вакансии банков украины мфо без лицензии кредитный лимит спортбанк кредит онлайн на карту без отказа гроші в борг альфа банк вакансии банков точки выдачи спортбанк работа в финансах вакансии в финансах кредит під 0 відсотків займ на карту с автоматическим одобрением карта спортбанк микрозайм без отказа спортбанк все мфо украины позика на картку з автоматичним схваленням всі мфо україни архив вакансий мфо, которые дают всем кредит под 0 процентов альфа банк киев кредит готівкою без довідки про доходи кредит спортбанк деньги в долг срочно вакансии в банках неизвестные мфо кредит наличными без справки о доходах работа в банке малоизвестные мфо список rss Нові МФО України кредит наличными киев маловідомі мфо Новые МФО Украины кредит готівкою київ кредит онлайн на картку без відмови терміново работа в банке киев
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты