Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 59041

> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 59041
Опубликовано: 19.09.2014 г.
Рубрика: Юридическая служба

Начкальник юридического отдела / юрисконсульт

Стартовый оклад: 7000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 02.07.1974 г. (44 года )
Пол: Женский
Семейное положение: Не состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2011 по настоящее время (8 лет 2 мес.)
В компании: ПАО "ВТБ БАНК", Львов
Должность: Начальник юридического отдела
Функциональные обязанности:
Юридичний супровід діяльності банку,зокрема відділень 6 областей західного регіону, претензійнопозовна робота ,складання процесуальних документів усіх видів(позовна, апеляційні,касаційні скарги, відзиви, заперечення, розробка стратегії правової позиції з метою захисту інтересів банку), участь у судових засіданнях в судах усіх інстанцій, в тому числі у інших областях України. Розробка типових форм договорів та інших документів правового характеру, що використовуються в банківській діяльності; перевірка та погодження внутрішніх нормативних документів банку (положення, продукти, процеси, тощо); перевірка правосуб’єктності та повноважень представників контрагентів банку; перевірка договорів та ін. документів у сфері господарської діяльності банку; перевірка та погодження протоколів розбіжностей до типових форм договорів; юридична експертиза та надання висновків щодо кредитування фізичних осіб (повноваження, забезпечення, в т.ч. операції з цінними паперами, об’єктами незавершеного будівництва, реконструйованими об’єктами нерухомості); юридична експертиза та надання висновків щодо проведення кредитних операцій з юридичними особами (повноваження, забезпечення); юридична експертиза та надання висновків щодо реструктуризації кредитів; юридичний супровід пасивних операцій банку; надання юридичних висновків за запитами підрозділів банку з проблемних питань банківської діяльності; перевірка, погодження, підготовка листів, повідомлень, ін. кореспонденції клієнтам, контрагентам банку, державним органам; надання юридичних консультацій співробітникам банку. Постійна судова практика у сфері господарського, цивільного та адміністративного права. Системна аналітична робота юридичної діяльності відділу. Підготовка звітності.Правовий супровід развитку мережі банку (договори оренди, підряду, надання послуг/виконання робіт, і т.д.); правовий супровід інвестиційних операцій, операцій з цінними паперами, платіжними карточками; супровід операційної діятельності банку; супровід партнерських програм банку (взаємодія з страховими, брокерськими, ріелторськими компаніями, з фондами фінансування будівництва); погодженняс та розробка внутрішніх нормативних документів, які регулють проведення банківських операцій, внутрішніх процедур банку; узагальнення практики застосування законодавста при здійсненні банківських операцій юридичними підрозділами банку; моніторинг законодавства і практики його застосування.


Образование
Учебное заведение: Львовский госуниверситет им.И.Франко
Дата окончания: 1996-06-01
Факультет: Юридический
Специальность: Правознавство

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Польский: Разговорный
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Цілеспрямована,пунктуальна, відповідальна, вмію організувати роботу відділу або управління, в безпосередньому підпорядкуванні знаходилось 11 працівників 6 областей регіону, вмію працювати у стресових ситуаціях. Легко знаходжу спільну мову з оточуючими, володію досвідом проведення переговорів.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в укрсиббанке работа банк работа в эпицентр вакансии банков украины банковские вакансии работа в socar работа в укрэксимбанке pzu украина начальник отделения финстаф фінстаф работа для финансистов вакансии банков отп банк вакансии в банках работа в рошен otp bank вакансии в финансах работа новая почта работа в киеве работа universal bank работа для страховщиков работа в comfy работа в таскомбанк пиреус банк работа в приватбанке архив вакансий вакансии сбербанк работа в финансах работа в ощадбанке работа в эльдорадо кредитный эксперт вакансии райффайзен банк аваль работа в банке работа в пзу украина работа в райффайзен банк аваль работа для банкиров резюме руководителей работа в страховании резюме финансиста работа банк вакансии работа в softserves работа в страховой компании работа в новой линии фінстафф вакансии банков начальник отделения киев работа в банке работа otp bank работа в кредобанк работа в сильпо работа в сбербанке работа в банках киева работа альфа банк киев страховой агент универсал банк работа работа в wog
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!